Stav republiky? Polčas rozpadu

Autor: Alexandra Mravíková | 24.6.2018 o 13:14 | Karma článku: 1,01 | Prečítané:  231x

Skutočne niekto čakal niečo iné, ako to, že Kočner bude prepustený? Skutočne ešte niekto dúfal, že tu funguje taká zložka ako justícia? A ešte k tomu nezávislá? 

Osobne som si nedokázala predstaviť, že by bol Kočner odsúdený a potrestaný. Taký scenár by bol v rozpore s fungovaním našej krajiny. Veď ako by to vyzeralo, keby sa tu trestné činy trestali? Polovica, ak nie väčšia časť Slovenska by musela zmeniť bydlisko. Keď je štát tvorený zločincami, agresormi a podvodníkmi, nemôže sa predsa zrazu jeden potrestať.

Prepustenie Kočnera bolo iba smiešnou ukážkou stavu republiky. Keby ho, nedajbože, odsúdili, ako by sa tu aj naďalej mohlo beztrestne zabíjať na ulici? Ako by sa mohlo vysmievať farmárom a ostatným slušným ľudom do tváre a kradnúť?

Je veľmi smutné, že nikoho neprekvapilo, ako súd s daňovým podvodníkom dopadol. Horšie činy zostanú bez trestu. O chvíľu už na Slovensku nebude mať uplatnenie žiaden absolvent právnickej fakulty, jedine v parlamente.... 

Nikdy sa nám nepodarí zlikvidovať na Slovensku túto nespravodlivosť, ak jediné, čo sa likviduje sú spoločnosti v obchodnom registri. 

 

 

Páčil sa Vám tento článok? Pridajte si blogera medzi obľúbených a my Vám pošleme email keď napíše ďalší článok
Pridaj k obľúbeným

Už ste čítali?